מעורבות חברתית

מחלקת מעורבות חברתית

מחלקת מעורבות חברתית מהווה את הגורם המקשר בין הסטודנט.ית, המכללה והקהילה בה אנו חיים. המחלקה אמונה על הפעילות החברתית הערכית שיש לאגודה להציע לסטודנט במסגרת המכללה.

הנה ההזדמנות שלכם.ן לעשות מעשה טוב!
המחלקה מאפשרת לכם.ן להתנדב, לסייע, לעזור לקהילה, להוציא לפועל יוזמה חברתית ו/או לקדם נושא חברתי היקר לליבכם.ן!

מה מציעה המחלקה למעורבות חברתית?

1.מלגות שונות המערבות תרומה לקהילה.

2.הצעה להשתתפות בהתנדבויות חד פעמיות, למי שרוצה לנצל זמן פנוי לעשייה חברתית.

3.המחלקה מעודדת את האפשרות לפתוח תאים חברתיים שיתעסקו בסוגיות חברתיות שמעסיקות אתכם (תא פמיניסטי, תא ירוק ועוד) – תכנית שתעמוד בתנאי הקמת תא תקבל סבסוד לפעילותה מהאגודה.

4.סיקרט אקדמית- היא הבית החברתי של הסטודנטים והסטודנטיות במכללה האקדמית תל אביב- יפו. הקבוצה מיועדת לכלל הסטודנטים והסטודנטיות ובפרט לאלו הגרים ביפו, דרום תל אביב והאזור. במסגרת הקבוצה מתקיימים מגוון אירועים חברתיים לרווחת הסטודנטים.

רמ"ח מעורבות חברתית – נטע מושקוביץ:  social@aguda-mta.co.il

תוכלו למצוא עוד במעורבות חברתית:

תאים סטודנטיאליים

מבח״ר

רכז מבח"ר הוא תפקיד חדש אשר נועד להנגיש את השירותים של אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית תל אביב יפו לסטודנטים שלה במכללת מבח"ר.

לדוגמא בהפקת אירועי תרבות ומעורבות חברתית, דאגה לרווחת הסטודנטים ושילוב בתכניות ובקורסים מגוונים שאגודת הסטודנטים מציעה. בנוסף מטרת תפקיד זה הוא במתן סיוע לסטודנטים בפתרון בעיות אקדמיות (סיוע בתגבורים בנושאים שונים, שאלות על זכויות הסטודנטים ועוד..)

בכל מקרה של שאלה, בעיה או קידום רעיונות ויוזמות למען הסטודנטים ניתן לפנות אל נוהר אליגור דרך נציגי השנתונים או דרך המייל\מספר פלאפון.
mavhar@aguda-mta.co.il  \ 0524469745

*מידע בנוגע לתאריכים של אירועי תרבות ומעורבות חברתית יימסר בהמשך.

חשוב לדעת
בנושא האנגלית ישנם שני מסלולים:
1. אם יש ידע מוקדם, ניתן להגיע לרמת פתור או להוריד קורסים באמצעות מבחן אמיר או אמירם שאלו מבחנים חיצוניים אך ישנם מועדים שנעשים במכללת מבח"ר ובמכללה האקדמית תל אביב יפו.
2. דרך נוספת היא לעשות את קורסי האנגלית דרך אוניברסיטת חיפה. במסלול זה ישנם חמישה קורסים (מרמה A עד רמה E), שהם פרונטליים ודורשים נוכחות חובה. ישנה אפשרות לעשות מכינה באנגלית דרך האוניברסיטה ובאמצעותה לסיים גם חלק מהקורסים במחיר המכינה בלבד וללא תשלום נוסף.

חשוב לציין שצריך להגיע לרמת פתור באנגלית עד תום השנה השנייה ללימודים.
במידה וסטודנט מתקשה באנגלית הוא יכול לבקש תגבורים ממכללת מבח"ר או לפנות אליי על מנת להשתתף ב"מרתונים" שיסייעו בשיפור השפה ובהקניית מיומנויות למידה.