מעורבות חברתית

מעורבות חברתית

מחלקת מעורבות חברתית

מחלקת מעורבות חברתית מהווה את הגורם המקשר בין הסטודנט/ית, המכללה והקהילה בה אנו חיים. המחלקה אמונה על הפעילות החברתית הערכית שיש לאגודה להציע לסטודנט במסגרת המכללה.

אנו רואים בסטודנטים והסטודנטיות את דור ההמשך של חברה ישראלית טובה יותר. מסיבה זו אנו פועלים להרחבת תחומי הידע של הסטודנטים בנושאים מהותיים בחברה, בהנחה כי היכרות ומעורבות חברתית תייצר חברה כזו.

המחלקה מכוונת סטודנטים להתנדב באופן קבוע או חד פעמי ומציעה פעילויות ואירועים בעלי תוכן חברתי, במטרה להעשיר את עולמם האקדמי של הסטודנטים.

מה מציעה המחלקה למעורבות חברתית?

1.מלגות שונות המערבות תרומה לקהילה.

2.הצעה להשתתפות בהתנדבויות חד פעמיות, למי שרוצה לנצל זמן פנוי לעשייה חברתית.

2.המחלקה מעודדת את האפשרות לפתוח תאים חברתיים שיתעסקו בסוגיות חברתיות שמעסיקות אתכם (תא פמיניסטי, תא ירוק ועוד) – תכנית שתעמוד בתנאי הקמת תא תקבל סבסוד לפעילותה מהאגודה.

4.סיקרט אקדמית- היא הבית החברתי של הסטודנטים והסטודנטיות במכללה האקדמית תל אביב- יפו. הקבוצה מיועדת לכלל הסטודנטים והסטודנטיות ובעיקר לאלו הגרים ביפו, דרום תל אביב והאזור. במסגרת הקבוצה מתקיימים מגוון אירועים חברתיים לרווחת הסטודנטים.

בין הנושאים אותם שמנו לעצמנו למטרה:

נושא הגז, משבר הפליטים העולמי, מעמד האישה ותרבות האונס, לגליזציה של קנאביס, פוליטיקה של זהויות ("השד העדתי"), עוני, משבר הדיור, הסכסוך הישראלי פלסטיני והסיכוי לשלום, מניעת התאבדויות, בריונות רשת, ההשפעות הפסיכולוגיות של ה"סמארטפונים" על חיינו ועוד.

ליצירת קשר- ליאור נוי, רמח"ית   social@aguda-mta.co.il

תוכלו למצוא עוד במעורבות חברתית:

דילוג לתוכן