מידע כללי

מדור מרתונים

מתקשים בקורס מסויים? איבדתם את הקצב של המרצה? מרגישים שבלי חיזוק לא תצליחו? נמאס לכם להוציא אלפי שקלים על מורים פרטיים? בדיוק בשביל זה הוקם המדור!
אנו מפעילים את מדור המרתונים ושיעורי העזר מהחזקים בארץ בשעות שמתאימות לכם ובמחירים מסובסדים לחברי אגודה.

צרו איתנו קשר באופן מיידי כדי לתאם מרתון שמתאים לכם.

גאיה זלצמן, רמ"ד  maratonim2@aguda-mta.co.il

אורי חסיד, רמ"ד –  maratonim@aguda-mta.co.il

היכן?

המרתונים כולם מתקיימים ממש בכיתות המכללה / בתקופת הקורונה ב-zoom

כמה זה עולה לי?

המרתונים כולם מסובסדים על ידי אגודת הסטודנטים! דבר המאפשר מחירים נמוכים (מאוד!) מבלי להתפשר על איכות

מתי?

מועדי השיעורים דינמיים ונקבעים בהתאם למערכת השעות של הסטודנטים הלומדים את הקורס, ובהתחשב בלוח המבחנים. כל המידע על פתיחת קבוצות, סקרים לקביעת מועד אידאלי ולינקים להרשמה נמסר בקבוצות הוואטספ/טלגראם של הקורס/שנתון ובמיילים של הסטודנטים הרשומים לקורס.

מי מלמד אותי?

המתרגלים המעבירים את המרתונים הם מתרגלים מנוסים שמכירים משנים עברו את המכללה האקדמית ויתאימו את מבנה ותוכן השיעורים לדרישות המרצים ולרמת הקושי במכללה באופן ספציפי.

המרתונים יועברו בקבוצות קטנות, אשר יאפשרו יחס כמעט אישי לכל סטודנט וסטודנט.

סוגי הקורסים?

קורסים בכלל בתי הספר בהתאם לביקוש שלכם הסטודנטים! מרגישים שיש קורס בו אתם מתקשים ולא נפתח לו תגבור? אל תהססו לפנות אלינו!

מילות מפתח שחשוב להכיר

1) "מרתון" למידה – מתחיל מאמצע הסמסטר ונמשך עד סופו, יכלול לרוב בין 6-10 מפגשים באורך של 2-3 שעות. כל אחד מהמפגשים עם בכירי המתרגלים במטרה להכין אתכם במצורה האידאלית למבחנים כולל חומרי עזר, ליווי ותמיכה אישית ופתרון שאלות ממבחנים.

2) "מיני מרתון" – כולל 3-4 מפגשים מרוכזים סמוכים למועד המבחן, אשר מטרתם לכסות חלקים נכבדים מהחומר הנלמד וכוללים פתרון שאלות רבות ממבחני עבר.

3) "אווירון" – מפגש אחד או שניים מרוכזים לפני המבחן שכולל פתרון שאלות ממבחני עבר והסברים תמציתיים ונקודתיים של המתרגל/ת.

המתרגלים המעבירים את המרתונים הם מתרגלים מנוסים שמכירים משנים עברו את המכללה האקדמית ויתאימו את מבנה ותוכן השיעורים לדרישות המרצים ולרמת הקושי במכללה באופן ספציפי.

המרתונים יועברו בקבוצות קטנות, אשר יאפשרו יחס כמעט אישי לכל סטודנט וסטודנט.

 לינק להרשמה באמצעות כרטיס אשראי יפורסם עבור כל מרתון/אוירון בנפרד

ניתן לפנות אלינו לכל שאלה ובקשה.

בהצלחה!