מחלקות נוספות

מחלקות נוספות

סיקרט אקדמית היא הבית החברתי של הסטודנטים והסטודנטיות במכללה האקדמית תל אביב- יפו.

הקבוצה מיועדת לכלל הסטודנטים והסטודנטיות ובעיקר לאלו הגרים ביפו, דרום תל אביב והאזור.

אנו מזמינים אתכם לשתף, לייעץ ולהתייעץ בכל נושא שמעניין אותנו הסטודנטים.

ניתן לשתף כל אירוע/ פעילות המתקיימים במכללה או סביבתה.

בנוסף, מתארגנים בקבוצה מגוון אירועים חברתיים לרווחת הסטודנטים.

חפשו אותנו בפייסבוק סיקרט אקדמית

מבח''ר

רכז מבח"ר הוא תפקיד חדש אשר נועד להנגיש את השירותים של אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית תל אביב יפו לסטודנטים שלה במכללת מבח"ר.

לדוגמא בהפקת אירועי תרבות ומעורבות חברתית, דאגה לרווחת הסטודנטים ושילוב בתכניות ובקורסים מגוונים שאגודת הסטודנטים מציעה. בנוסף מטרת תפקיד זה הוא במתן סיוע לסטודנטים בפתרון בעיות אקדמיות (סיוע בתגבורים בנושאים שונים, שאלות על זכויות הסטודנטים ועוד..) 

בכל מקרה של שאלה, בעיה או קידום רעיונות ויוזמות למען הסטודנטים ניתן לפנות אל נוהר אליגור דרך נציגי השנתונים או דרך המייל\מספר פלאפון.
mavhar@aguda-mta.co.il  \ 0524469745 

*מידע בנוגע לתאריכים של אירועי תרבות ומעורבות חברתית יימסר בהמשך. 

חשוב לדעת
בנושא האנגלית ישנם שני מסלולים:
1. אם יש ידע מוקדם, ניתן להגיע לרמת פתור או להוריד קורסים באמצעות מבחן אמיר או אמירם שאלו מבחנים חיצוניים אך ישנם מועדים שנעשים במכללת מבח"ר ובמכללה האקדמית תל אביב יפו.
2. דרך נוספת היא לעשות את קורסי האנגלית דרך אוניברסיטת חיפה. במסלול זה ישנם חמישה קורסים (מרמה A עד רמה E), שהם פרונטליים ודורשים נוכחות חובה. ישנה אפשרות לעשות מכינה באנגלית דרך האוניברסיטה ובאמצעותה לסיים גם חלק מהקורסים במחיר המכינה בלבד וללא תשלום נוסף. 

חשוב לציין שצריך להגיע לרמת פתור באנגלית עד תום השנה השנייה ללימודים. 
במידה וסטודנט מתקשה באנגלית הוא יכול לבקש תגבורים ממכללת מבח"ר או לפנות אליי על מנת להשתתף ב"מרתונים" שיסייעו בשיפור השפה ובהקניית מיומנויות למידה. 

דילוג לתוכן